ECG NZ 260

Systém proti odkapávání
Samočištění
Automatické vypínání
Kropení

Napařovací žehlička s příkonem 2600 W a žehlicí plochou EasySlide s vynikající kluzností je skvělým pomocníkem. Žehlička se díky žehlicí ploše EasySlide pohybuje po prkně s lehkostí pírka, což omezí Vaši námahu vyvíjenou při této činnosti. V případě, že žehličku nepoužíváte, žehlička se automaticky vypne. Ve vodorovné poloze po 30 vteřinách, ve svislé poloze po 8 minutách. Najdete zde také funkce ANTI CALC - zamezující vytváření vodního kamene, ANTI DRIP - zamezuje odkapávání vody a AUTO CLEAN - umožňuje samočištění parní komory od usazenin. S žehličkou je dodávána průhledná nádržka na vodu.

Technické parametry

Příkon 2600 W

Délka kabelu 165 cm

Obecné specifikace

Žehlicí plocha EasySlide s vysokou kluzností

Automatické bezpečnostní vypnutí ano

ANTI-DRIP zamezující odkapávání vody ano

ANTI-CALC zamezující vytváření vodního kamene ano

Automatické čištění parní komory od usazenin ano

Regulace výstupu páry ano

Vertikální napařování ano

Parní ráz ano

Tlačítko pro čelní kropení ano

Indikátor nastavené teploty ano

Kapacita nádržky na vodu 410 ml

Kabel s otočnou koncovkou ano

Protiskluzové plošky ano

Barevné provedení hnědo-bílé