Philips Azur Performer Plus GC4521/20

300 ml
Rovnoměrné dávkování páry
50 g/min

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Krásně se s ní žehlí, dobře se drží, má velký otvor na vodu, je na normální vodu z kohoutku, má dobrou vychytávku na odstraňování vodního kamene
    • kabel není moc dlouhý, takže musím mít žehlící prkno hned u zástrčky

Vřele doporučuji

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Naprostá spokojenost, lehká, zatím testuji.
    • Přívodní šňůra by mohla být o něco delší, ale není to žádná tragédie.
  • , zakoupeno v PATRO.cz

• Snadné a rychlé žehlení.
    • Není třeba nastavovat množství páry.
    • Pro tento produkt jsem se rozhodla podle recenzí.

Tento produkt bych doporučila i ostatním

Objem vodní nádržky
300 ml
Rovnoměrné dávkování páry
50 g/min

Napařovací žehlička Philips Azur Performer nabízí výkon i snadné použití. Kombinace jednoduché funkce Quick Calc Release a naší nejlepší 5hvězdičkové žehlicí plochy T-ionicGlide a funkce Automatického bezpečnostního vypnutí zajišťuje dokonalé žehlení. 2 600 W pro rychlý ohřev a mimořádný výkon

Trvalý výstup páry až 50 g/min usnadňuje odstraňování záhybů

Trvalý výstup páry až 50 g/min zaručuje dokonalé množství páry pro efektivní odstraňování záhybů.

Parní ráz až 200 g pro odstranění těch nejodolnějších záhybů

Díky parnímu rázu 200 g budete moci snadno odstranit nejodolnější záhyby.

T-ionicGlide: naše nejlepší 5hvězdičková žehlicí plocha

T-ionicGlide je žehlicí plocha od společnosti Philips. Nastavuje novou laťku standardům kluznosti a odolnosti proti poškrábání pro žehličky s technologií OptimalTemp. Patentovaný nový potah se postará o vynikající výsledky. Pečlivě navržený tvar a ventilační otvory zajišťují rovnoměrné rozložení páry, takže napařovací žehlička snadno odstraní záhyby.

Funkce Quick Calc Release pro déletrvající výkon páry

Pravidelné odvápnění žehličky zajišťuje výkonnější výstup páry a lepší žehlení. S naší funkcí Quick Calc Release je pravidelné čištění volného vodního kamene v žehličce právě tak snadné, jako vylévání vody po žehlení. Velmi účinná funkce samočištění se postará o vše ostatní.

Samočištění pro dlouhodobý výkon páry

Kromě funkce Quick Calc Release odstraní důkladnější čištění žehlicí plochy i ten nejvytrvalejší vodní kámen. Čistá žehlicí plocha zlepší výkon páry a výsledky žehlení.

Žehlička se automaticky vypne, když je nečinná

Žehlička se automaticky vypne, pokud je ponechána bez dozoru. Vypne se po 8 minutách stání na odkládací ploše a po 30 sekundách, je-li položena na žehlicí ploše nebo na boku.

Automatické řízení páry zajistí správnou páru pro každý oděv

Automatické řízení páry vás nezatěžuje vybíráním množství páry. Stačí zvolit teplotu pro oděvy, které žehlíte, a můžete začít.

Špička Triple Precision umožňuje optimální kontrolu a viditelnost

Špička této žehličky Philips je přesná 3 způsoby: má ostrou špičku, drážku na knoflíky a štíhlý design zakončení. Špička Triple Precision umožňuje dosáhnout i do těch nejobtížnějších oblastí, například okolo knoflíků nebo mezi záhyby.

Optimální hmotnost pro nejsnazší manévrování po oděvech

Žehlička má optimální hmotnost, takže se snadno pohybuje po všech oděvech a žehlení je bezproblémové – žehličku s lehkostí postavíte do odkládací polohy a zase zpět.

Vlastnosti

Nastavení ECO 20% snížení spotřeby energie

Řešení Calc clean Automatické čištění

Quick Calc Release Ano

Kapacita nádržky na vodu 300 ml

Nalévání a vylévání vody Dvířka s otvíráním do stran

Drip stop Ano

Měkká rukojeť Ano

Automatické bezpečnostní vypnutí Ano

Úložný prostor pro kabel Svorka kabelu

Délka napájecího kabelu 2 m

Dosáhne do těžko přístupných oblastí Špička Triple Precision

Rychlé a snadné plnění Ano

2zákazníci nedoporučují produkt

• kabel není moc dlouhý, takže musím mít žehlící prkno hned u zástrčky

Vřele doporučuji

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Naprostá spokojenost, lehká, zatím testuji.
    • Přívodní šňůra by mohla být o něco delší, ale není to žádná tragédie.
  • , zakoupeno v PATRO.cz

• Snadné a rychlé žehlení.
    • Není třeba nastavovat množství páry.
    • Pro tento produkt jsem se rozhodla podle recenzí.

Tento produkt bych doporučila i ostatním

Maximální spokojenost

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Žehlička Philips je lehká, kvalitní. Používá se mi velmi dobře.

• Příjemná do ruky
    • Těžká, ulehčuje žehlení
    • Dostatečně dlouhý kabel
    • Nepřilnavá plocha
    • V recenzích inzerovaný problém s tlačítkem namařování jsem nezaznamenala
    • Hůře nastavitelná teplota, několikrát se mi podařilo zavadit prstem a teplotu si přepnout. Tlačítko automatického napařování není moc intuitivní.

Recenze nelhaly. Těžká, spolehlivá žehlička, příjemná do ruky, žehlení je snadné a ona sama pohodlná. Zarážející je oficiální popisek na netu, abychom raději používali destilku, když v popisu v krabici je napsaná vysloveně pouze kohoutková voda. Nečekala bych zázraky, je to prostě žehlička, ale zrovna tahle neklade žádné překážky relativně snesitelnému žehlení. Osobně bych si dokázala představit malinko větší množství páry. Na trička dostačující, kalhoty bylo nutné přidat.
    Nákup se rozhodně vyplatí.

• , zakoupeno v OKAY.cz

solidní poměr cena/kvalita

• , zakoupeno v Electro World

• povrch
    • délka šňůry vyhovující
    • napařování dobré
    • žehlička mi vyhovuje
    • -

tento výrobek bych doporučila :)

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Žahlička pracuje dobře, dobře padne do ruky

Výběr a typ žehličky jsem konzultoval se zákaznickým centrem a volba typu mi doporučena.
    Vítám funkci automatického vypnutí, pokud je žehlička v klidu.

• - dobře žehlí
    • - funkce vypnutí žehličky v době nepřítomnosti
    • - vícekrokové odvápňování
    • - viditelné nečistoty v zakrytých dírách (viz dále)

Zpočátku jsem byla s žehličkou velice spokojená, žehlí opravdu dobře. Po pár měsících se zhoršilo zavápnění žehličky načež se na žehličce začaly natavovat nečistoty stále na stejných místech, které se zhoršovaly. Sice jsem je pokaždé vyčistila, ale došla mi trpělivost v okamžiku, kdy mi žehlička zničila těmito nečistotami zcela nové triko. Patrně došlo k menšímu poškození žehlící plochy nebo pochází nečistoty přímo ze žehličky - na spodu žehličky vidíte díry, které jsou nějak zadělané a v těchto otvorech se drží nečistoty (vodní kámen, prach, nevím). Tato skutečnost ve mně budí nedůvěru, a tudíž jsem se přiklonila k jiné žehličce, přestože je možná závada pouze ojedinělá.