TEFAL FV 4492

keramické

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

typ žehličky mám osvědčen

• , zakoupeno v NAJTOVAR

• Žehličku tohoto výrobce už mám několikátou, takže jsem věděla, do čeho jdu. Jsem spokojená

za super cenu, super kvalita

keramické

FV4492 napařovací žehlička

PARAMETRY TEFAL FV4492:

Max. příkon 2300 W

Trvalý výstup páry 35 g/min.

Parní ráz 120 g/min.

Kapacita nádržky na vodu 270 ml

Žehlící plocha Ultragliss Diffussion

Systém odvápňování

Funkce Anti-Drip

Svislé napařování

• Voda odtéká!!! Tudíž na odpis...

nikdy víc

• Hladky povrch,co se jentak neposkrabe
    • Po roce pouzivani tekla-asi pres vicko na vodu

Za dobrou cenu v prip.slevy dobra kvalita.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

typ žehličky mám osvědčen