Tefal FV5330 Aquaspeed

Žehlicí plocha
Ultragliss Diffusion
Rovnoměrné dávkování páry
40 g/min

Typ žehličky: napařovací s kabelem
Příkon (W): 2400
Funkce kropení: ANO
Bezpečnostní vypínání: NE
Ochranný kryt: NE
Délka kabelu (m): 2.5

Provedení výrobku: bílá barva, fialová barva

žehlicí deska
Ultragliss Diffusion – nejkluznější na trhu
*extra velký plnící otvor- nejrychlejší a nejjednodušší plnění vodou jen za 4s

parní ráz 130 g/min
variabilní pára 0-40 g/min
příkon 2 400 W
nastavení Eco šetří 20% energie (***ve srovnání s maximálním nastavením páry)
systém Easy cord – snadná manipulace s přívodní šňůrou
dvojitý odvápňovací systém
svislé napařování
samočištění
kropení
velká otevřená protiskluzová pata
transparentní nádržka na vodu pro snadnou kontrolu vody
objem vodní nádržky 300 ml

• rukojeti, ale už jsem si zvykla

Vynikající výrobek. Doporučuji.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Electro World

• Lehka, super naparovani.

Vzdy jsme meli Tefal zehlicku a byli jsme spokojeni.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

super

• , zakoupeno v ELECTRO GARDEN.cz

• Super žehlící plocha, silný parní ráz
    • poměrně krátká šňůra

Žehlička je skvělá. Trochu jsem se obávala tlačítka na parní ráz na spodní straně ručky, protože jsem byla zvyklá na tlačítko nahoře, ale je to ještě mnohem praktičtější.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Snadná manipulace.
    • Rychlý ohřev.
    • Nálevka pro vodu praktická
    • Zatím žádný

Spokojenost

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• za tu cenu super, hlavně pěkně napařuje

OK

• , zakoupeno v OKAY.cz

• lehká
    • dobře se s ní žehlí

Za tu cenu super

• rychle nahřátá
    • dobře klouže po prádle
    • napařování
    • pro mě nešikovně umístěné tlačítko na spodní straně rukojeti

Žehličku jsem si vybrala na základě recenzí a jsem s ní spokojená, nemám žádné výhrady. Doufám že dlouho vydrží.