Tefal GV 8930

Samočištění
Automatické vypínání
Kropení

• , zakoupeno v Electro World

• rychlé nahřívání vody, snadno odnímatelná nádoba na plnění vody, automatické vypínání ohřevu, příjemná do ruky
    • neznám

doporučení :)

• , zakoupeno v Electro World

Dobrý poměr cena / výkon. Splňuje očekávání.

• , zakoupeno v electrocomfort.cz

Funkce kropení: NE
Bezpečnostní vypínání: ANO
Ochranný kryt: NE
Délka kabelu (m): 1.8

Provedení výrobku: bílá barva, modrá barva

nejrychlejší a nejefektivnější žehlení i na nejodolnějších tkaninách

dokonalá kombinace teploty a páry pro každý typ textilie pomocí jediného dotyku

Tefal Auto Control Smart Technology s 3 přednastavenými programy

nový patentovaný odvápňovací systém Anti-Calc s dvakrát větší účinností* výrazně prodlužuje životnost

patentovaná samočisticí deska Gliss Glide Protect Autoclean s Paladiem pro dlouhotrvající kluznost

nová úzká špička pro snadné a přesné žehlení všech míst a detailů

nastavení Eco šetří 20% energie**

tlak páry 5,5 barů

turbo pára až 250 g/min

variabilní pára až 120 g/min

rychlo-nahřívací parní generátor – za 2 minuty připraven k žehlení

extra velká odnímatelná nádržka na vodu 1,8 l

doplňování vody bez přerušení žehlení

automatické vypínání po 8 min. bez použití

lock systém pro snadné uchycení žehličky na generátoru a přenášení

vertikální napařování

pohodlné držadlo

easycord systém pro snadnou manipulaci s přívodní šňůrou

otevřená široká pata s protiskluzovými podložkami

přívodní hadice na páru 1,8 m

bojler z nerezové oceli

kontrolka připravenosti k provozu

kontrolka prázdné nádržky

kontrolka nutnosti odvápnění

tlačítko vypnuto/zapnuto

prostor pro uložení parní hadice

délka elektrické šňůry 1,8 m

Záruční doba: 24 měsíců

• neznám

doporučení :)

• , zakoupeno v Electro World

Dobrý poměr cena / výkon. Splňuje očekávání.

• , zakoupeno v electrocomfort.cz

• vše OK

• , zakoupeno v PATRO.cz

• určitě cena , asi to bylo dáno akce výprodej
    • -

Používáme už 13 let tuto žehličku samozřejmě jiný typ a s jiným Ultra Glliss povrchem, už dosluhovala a to to je opět solidní pokračování výrobku.
    Vzal jsem z hlediska ceny ten nejlevnější typ (ze 3 GV 89 - 30. 60 a 80) protože množství páry je u této větší než u mého předchozího typu. Tam mi vadilo že při žehlení jse nechtěně pohyboval termostatem (manželce ne) ale zase bylo lepší že si mohl člověk nastavit dole na tanku množství páry, tady je psáno že je to automaticky přizpůsobeno ( 3 polohy)

• , zakoupeno v EuroKing

• tradiční značka

jde to

• , zakoupeno v ESAM

• rychle nahřátá
    • úzká špička
    • klouže po povrchu
    • dostatečná nádržka na vodu

Jsem naprosto spokojená vlastnila jsem žehličku Tefal Aquaspeed a žehlení s touto mašinkou je nesrovnatelné. Není třeba jednu plochu tolikrát přejíždět, stačí žehlit jenom z jedné strany.Je s ní příjemné žehlení.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Rychle nahřátá, propaří :)
    • Žádná

Výborná, spokojenost :)

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Super na ložní prádlo , nic není lepšího.

Chtěla jsem si zjednodušit žehlení mám super žehličku ale i tak dřina. Tento výrobek mě překvapil vemi příjemně.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Žehličky tefal používám už roky, jsou nezničitelné, naposledy jsem měla typ GV 7096EO, ta byla vynikající po všech stránkách, velmi výkonná a pracovitá žehlička.
    • Nyní jsem si koupila tefal GV 8930 a jsem trochu zklamaná, předpokládala jsem -vyšší cena = vyšší komfort a výkon - není to pravda.
    • -těžká do ruky, takže když déle žehlíte,bolí ruka jak čert
    • - ač hlásí, že je připravení k žehlení, začne odkapávat a to silně(pokud žehlíte bílé prádlo, nadělá i nažloutlé fleky,je to nepříjemné)
    • -je nevyzpytatelná, někdy to neudělá a někdy prádlo doslova zmáčí (dělá to jen na začátku žehlení, někdy i v průběhu, když ji necháte delší chvíli bez činnosti)

Oproti žehličce tefal GV 7096 je to slabý odvar, nezaznamenala jsem ani vyšší výkon, turbo je celkem k ničemu.
    Hodně mi vadí, že je těžká ... pro muže asi ne, ale těch je menšina pro tuto činnost..............

• Snadné a rychlé žehlení
    • Bezproblémová komunikace s obchodem
    • Ergonomie - doře sedí do ruky

Žehlení považuji za nejnáročnější domácí práci. Vždycky, když jsem viděla tu haldu, tak si mi protočili panenky. Jedna známá mi pak říkala, že používá parní žehličku.. Zkoušela jsem hledat a tato mi přišla optimální. Žehlení je s ní opravdu mnohem snažší. Prádlo (i přeschlé) vyžehlí perfektně, není potřeba jednu plochu tolikrát přejíždět. Jediný problém je cena, ale jsou i dražší a opravdu ušetří čas a námahu. Doporučuju! Klára