Tefal GV8431

Systém proti odkapávání
Samočištění
Kropení

• , zakoupeno v Electro World

• ideální parní stanice pro domácí využití!
    • jednoznačná + jsou: síla páry, povrch žehlicí plochy, rychlost připravenosti na žehlení, design, veliká nádržka, samoodvápňování, atd.
    • zatím jsem nenašla žádná mínus

Nákup tohoto produktu mohu jen doporučit! Parní stanice naprosto splnila - možná až překonala moje očekávání.

• , zakoupeno v Panea.cz

• superhladká a superkluzká žehlící plocha
    • napařování perfektní

Viděla jsem a vyzkoušela tento typ žehličky u známých ve Švýcarsku. Byla jsem nadšená a začala shánět u nás.Našla jsem ji pouze u fi Panea, jiná firma ji nabídla, dokonce jsem poslala peníze na jejich účet, pak se mi omluvili, že výrobek nemají!! Našla jsem pouze ve vaší firmě. Žehlící plocha je fantasticky kluzká. Není třeba destilovaná voda. Samočistící schopnost žehlící plochy. Bezvadný system odvápňování. Pára vydatná, vždy ve správný moment a ve správném množství.
    Rozhodně doporučuji známým z důvodů shora uvedených.
    Jde sice o dražší výrobek, ale stojí za to. Měla jsem dříve klasickou napařovací žehličku, nedá se srovnat s tímto typem. U ní byla pára vždy ve špatný moment- když byla ve svislé poloze, při žehlení nic. Měla být také samočistící, ale nebylo tomu tak, spíš vypadávaly usazeniny, které prádlo pošpinily.

6.6 kg
Systém odvápňování
Systém proti odkapávání
Samočištění
Kropení

Parní generátor TEFAL FV8431E0 Pro Express Anticalc Autoclean Turbo. Parní generátor Tefal FV 8431 E0 Pro Express Anticalc Autoclean Turbo v bílo modrém barevném provedení. Žehlička parního generátoru vyniká patentovanou samočisticí žehlicí deskou Autoclean Catalys s Paladiem pro dlouhotrvající kluznost. Tlak páry dosahuje až 5,5 barů, turbo pára 240 g/min a variabilní pára 120 g/min. Velkou výhodou je vertikální napařování. Žehlička parního generátoru Tefal FV8431E0 má pohodlné držadlo, ultra cord systém pro snadnou manipulaci s přívodní šňůrou, otevřenou širokou patu s protiskluzovými podložkami a přívodní hadici na páru o délce 1,8 metrů (integrované skladování). Parní generátor obsahuje extra velkou odnímatelnou nádržku na vodu o celkovém objemu 1,8 litrů. Velkou výhodou je bojler z nerezové oceli a unikátní patentovaný odvápňovací systém Anti-Calc, který významně prodlužuje životnost a dlouhotrvající vysoký výkon. Systém Anti-Calc automaticky zachycuje nečistoty z vody, snadno žehlicí systém udržuje a šetří čas při i po žehlení. Pro snadné uskladnění a přenášení parního generátoru Tefal FV8431E0 je k dispozici lock systém. Na přístroji parního generátoru jsou k vidění kontrolky, které informují o připravenosti žehličky k provozu, prázdné nádržce, nutnosti odvápnění a tlačítko vypnuto / zapnuto. Délka přívodní šňůry parního generátoru dosahuje 1,8 m. Obrovskou výhodou je rychlo-nahřívací parní generátor – za 2 minuty je přístroj připraven k žehlení. Pokud nějakou dobu parní generátor Tefal FV8431E0 nepoužíváte, po 8 minutách se automaticky vypne. Věříme, že i vy si tohoto skvělého pomocníka zamilujete.

Parní generátor TEFAL FV8431E0 Pro Express Anticalc Autoclean Turbo.

Patentovaná samočisticí deska Autoclean Catalys s Paladiem

Unikátní patentovaný odvápňovací systém Anti-Calc

Nastavení Eco – šetří až 20% energie

Rychlo-nahřívací parní generátor

Doplňování vody bez přerušení žehlení

Lock systém

Kontrolka připravenosti k provozu

Kontrolka prázdné nádržky

Kontrolka nutnosti odvápnění

Tlačítko vypnuto / zapnuto

Prostor pro pohodlné uložení parní hadice a elektrické šňůry

• Délka elektrické šňůry: 1,8 m
  • Příkon: 2200 W

• , zakoupeno v Electro World

• ideální parní stanice pro domácí využití!
    • zatím jsem nenašla žádná mínus

• , zakoupeno v Panea.cz

• superhladká a superkluzká žehlící plocha
    • napařování perfektní

Rozhodně doporučuji známým z důvodů shora uvedených.