Electrolux E7SI1-6LG

Popis produktu

Parametry produktu

Hmotnost
1.78 kg
Typ žehličky
napařovací
Parní ráz
220 g/min
Objem vodní nádržky
370 ml
Žehlicí plocha
Resilium 500
Rovnoměrné dávkování páry
35 g/min
Parní výkon
35 g/min.

Parametry produktu

Hmotnost
1.78 kg
Typ žehličky
napařovací
Parní ráz
220 g/min
Objem vodní nádržky
370 ml
Žehlicí plocha
Resilium 500
Rovnoměrné dávkování páry
35 g/min
Parní výkon
35 g/min.

Popis produktu

Electrolux E7SI1-6LG Refine 700, bílá/zelená

Vysoce výkonná napařovací žehlička Electrolux E7SI1-6LG Refine 700 v zelené barvě o příkonu 2 300 W a parním rázem 220 g promění během chvíle zmačkané oděvy v krásně hladké a hebké. K tomu také přispívá žehlicí plocha RESILIUM™ Ski 500 disponující 500 otvory na průchod páry. Pára je rozváděna rovnoměrně po textilii a proniká do její hloubky intenzivně. S osvětlením v přední části spotřebiče vám navíc neunikne žádný záhyb na látce. Nastavit lze produkci páry od 0 až do 35 g za minutu nebo ji úplně vypnout. To vše přináší vetší efektivitu při žehlení a minimalizaci nákladů na čas.

Šetrná k vašemu prádlu

S žehličkou Electrolux E7SI1-6LG Refine 700 můžete žehlit širokou škálu materiálů, stačí si jen nastavit sílu teploty. Výrobek má systém proti odkapávání, aby neunikala voda z žehlicí plochy v případě práce s látkami, které by se tím poškodily. Nabízí se program na outdoorové oblečení, či svislé napařování. Při něm lze prádlo žehlit zavěšené na ramínku, aniž by se ho přístroj dotýkal. Jde tak o velice šetrnou péči o oděvy.

Nenáročná a lehká

Zařízení je navíc prakticky bezúdržbové, jelikož má funkci Anti-calc na odvápňování a také funkci samočištění. Vy budete jen pravidelně doplňovat vodu do nádržky o objemu 0,37 l. Lehkou manipulaci poskytuje ergonomické madlo, nízká hmotnost 1,8 kg a přívodní kabel o délce 2,5 m.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.