Fagor PL 2230

Jsem spokojená

• design,cena

perfektní poměr kvalita:cena

• , zakoupeno v Michael Plaza

• vzhledově velmi pěkná, dobře tvarované držadlo,dobře se plní

Vzhledem k funkcím žehličky je za opravdu dobrou cenu. Doporučuji

• Krásný design
    • Běží jak má
    • Lehce těžší, ale je to zanedbatelné.

Doporučuji už jen pro design - manžel chtěl žehličku a najít nějakou takovou bylo docela složité ;)

• pěkný design
    • větší žehlící plocha
    • regulace páry
    • samočištění
    • větší nádrž na vodu - nemusí se tak často dolévat
    • měkké ergonomické madlo (držadlo)
    • dobrá cena
    • po několika hodinovém žehlení žádné otlačeniny, ani mozoly na ruce
    • slabší konstantní pára (nejlépe 40 a výš)

Vybrala jsem si ji zde, na Heurece, srovnáním asi 5 druhů žehliček. Dle výkonu a funkcí se mi zdála nejlepší v této cenové třídě žehliček. První den jsem ji hned napoprvé pěkně zapřáhla - žehlila jsem s ní 8 hodin v kuse. Ani jedna chybička - šlape jak hodinky. Jen z tlačítek: pární ráz a kropítko se mi smazaly půlky obrázků - ty tedy dlouho nevydržely. Ale myslím, že dnes už každý ví, skoro z paměti, které tlačítko je které a obrázky nejsou až tak důležité. Za tuto cenu to byl velmi dobrý nákup a jsem moc spokojená. Příště ale vyberu žehličku s vyšším parním rázem. I TAK DOPORUČUJI.