Russell Hobbs 23060

• Snadná manipulace
    • Rychlé zahřátí
    • Rychlé žehlení
    • Není co vytknout

Žehlička Russell Hobbs Steam glide, kterou jsem měla možnost v minulém měsíci otestovat, mě příjemně překvapila. Nachází se na příznivé cenové úrovni a kvalita je super. Je lehká a velmi dobře se s ní manipuluje. Tato napařovací žehlička naplnila veškerá má očekávání a splňuje vše, co výrobce slibuje. Vyžehlit s ní záhyby na oblečení je snadné a rychlé. Nevidím nic, co bych mohla zkritizovat. Jistě jsou na trhu i lepší žehličky s keramickým povrchem, ale tato žehlí dobře, jsem s ní spokojená a myslím si, že v této cenové kategorii je to jedna z těch, které mohu doporučit.

• design
    • výkon
    • dokonalost

Moc děkuji za možnost testovat tuto skvělou žehličku. Russell Hobbs Steamglide 23060-56 je opravdu vynikající žehlička. Moc se mi líbí, fialovou barvu mám hodně ráda. Žehlička má krásné provedení, není těžká, velice dobře se s ní žehlí. Zaujala mě opravdu špičatá špička

• Design
    • Výkon

Žehlička Russell Hobbs Steamglide je opravdu super a skvěle se s ní pracuje . Sedí dobře v ruce a díky držadlu s protiskluzovému pogumování jen tak nevykouzne ruky. Taky je lehká, takže žehlení není tak namáhavé a i když je nádržka na vodu plná, žehlí se s ní pořád luxusně . Nerezová žehlící plocha klouže po různých materiálech bez problémů a funkce napařování plně dostačuje. S výrobkem jsem spokojený a mohu doporučit. Výkonná žehlička za dobrou cenu.

0.04 kg
300 ml
Žehlicí plocha
nerezové

Žehlička Supreme steam Russell Hobbs - 23060-56

Žehlička Supreme steam Russell Hobbs nabízí řadu praktických funkcí za přijatelnou cenu. Žehlící plocha z nerezové oceli Vám vyžehlí i pověšené prádlo či záclony. Zajistí Vám kvalitně vyžehlené prádlo. Tato žehlička má i verikální napařování, takže snadno vyžehlíte i pověšené prádlo, záclony či čalounění. Žehlička je také vybavena funkcí anti-drip, která zabraňuje nechtěnému odkapávání vody na oblečení. Samočistící funkce a zabudované odvápňování ochrání žehličku před vodním kamenem. Novinka pro jaro 2016 na muj-russellhobbs.cz

Možnost nastavení funkcí

Vyberte si z několika možností žehlení: na sucho, s párou, s kropením a nastavte si správnou teplotu, která záleží na látce, kterou právě žehlíte.

Specifikace žehličky

Žehlicí plocha z nerezové oceli

Jemný povrch držadla

Indikátor nahřátí

Výkonné vertikální napařování 2 m dlouhý kabel 40g/min stálý výstup páry 110g parní ráz

Kropení 300 ml objem nádržky na vodu

• držení
    • dostatečně dlouhý kabel
    • špičatá žehlící plocha
    • vylévání zbytku vody

Za mě je žehlička super. Takhle, není to žádná parní stanice, ale jako žehlička je skvělá. Je lehká, hezky sedí v ruce, pohodlné protiskluzové držadlo je velké plus. Po prádle jezdí skoro sama a 3 nastavitelné teploty úplně stačí. Super je i špička - díky ní se skvěle žehlí prostor mezi knoflíkama. Žehlím hlavně dětské oblečení a je fajn, že plocha pokryje dostatek a teplota je rozprostřená i do špičky. Jediné co je trošku horší je vylévání zbytku vody.

• samočištění
    • lehkost
    • hodně funkcí
    • kabel akorát
    • krásně vyžehlí
    • předčila očekávání
    • ze začátku se pálila,ale po přečtení návodu to tak má být

Dostala jsem na vyzkoušení žehličku a jen co jsem ji vybalila tak jsem byla překvapená svou barvou a lehkostí. Vyzkoušela jsem ji a žehlení s ní bomba. Po zjištění ceny bych řekla,že cena je adekvátní k výrobku. Napařování je lehké a hlavně dobře vyžehlí.Žehlící plocha je super a lze i špatně dostupná místa lehce vyžehlit. Dobře se nalévá voda a koriguje teplota a napařování věcí.Spokojenost veliká.Můžu jen vřele doporučit

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Bezvadný produkt
  • , zakoupeno v Electro World

• - velmi rychle dosáhne požadované teploty
    • - i velmi zmačkané prádlo výborně vyžehlí

- za nízkou cenu velmi kvalitní žehlička