Tefal FV 9450 Ultimate Autoclean 500

• dobrá cena
    • žehlička je těžká

dobrá cena,lehké ovládání,spokojenost až na to,že je žehlička těžká

• , zakoupeno v ELMAXSHOP.CZ

• snadná manipulace, dobré napařovací schopnosti, snadné nalévání vody do nálevky - široký otvor, mám žehličku už 2 roky a jsem s ní maximálně spokojená
    • přepínání páry je křehké, ještě v záruce jsem ho musela nechat vyměnit, protože prasklo. nyní většinou páru nevypínám a žehličku při odložení po dobu žehlení kolmo aby nenapařovala naprázdno

žehličku doporučuji

Žehlicí plocha
Autoclean Catalys
Rovnoměrné dávkování páry
50 g/min

Napařovací žehlička Tefal FV9450E0 Ultimate Autoclean 500. První žehlička vybavená samočisticí žehlicí plochou. Aktivní povrch s Paladiem vytváří nepřetržitě katalytické čištění a tím eliminuje usazování mikrovláken a zajišťuje dlouhotrvající kluznost. Aktivní proces funguje po celou dobu žehlení, jakmile je žehlicí deska FV9450E0 zahřátá. Vysoký výkon žehličky Tefal FV9450E0 Ultimate Autoclean 500 je důležitý pro nepřetržitý vysoký výstup páry a extra efektní parní ráz. Usnadňuje žehlení, šetří Váš čas i energii. Žehlička Tefal FV9450E0 má přednastavený program pro každý typ tkaniny, do nejjemnější po nejsilnější. Funkce Power Jeans soustřeďuje výstup páry ve špičce žehlicí desky a tím lépe napařuje silné tkaniny nebo hůře dostupná místa. Pro úplnou bezpečnost se žehlička Tefal FV9450E0 automaticky vypne, jakmile je ponechána bez pohybu po dobu 8 minut ve svislé poloze nebo po 30 sekundách, když leží vodorovně či na boku.

• , zakoupeno v Aukro.cz

snadne žehleni

• , zakoupeno v Elektro Oáza

Za ty prachy super:o))

• , zakoupeno v CentrumObchodu.cz

Výborně sedí v ruce a velmi dobře klouže po prádle, snadně se žehlí i když je žehlička těžší. Koupila jsem ji i dceři, obě jsme velice spokojené.

• , zakoupeno v Korunka.cz

• Množství páry
    • Povrch
    • Velká nálevka
    • Na první dojem uzávěr páry může snadno prasknout, ale snadno půjde vyměnit.

Poměr cena a přednosti mluví pro. Dobré recenze a obsluha.

• , zakoupeno v CentrumObchodu.cz

• nalívací otvor, cena , rychlost žehlení,
    • váha, fialová barva není vidět kolik je vody

Celkové veliká spokojenost , nedostatky jsou zanedbatelné , klady jednoznačně převyšují

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Žehlí skvěle.
    • Trochu těžší.

Spokojenost.

• žehlení mě konečně začalo bavit.....doba žehlení se zkrátila na polovinu
    • při žehlení, hlavně na začátku, mi odpadává vodní kámen, takže budete mít na prádle vodní kámen pokud máte tvrdou vodu, bylo mi doporučeno používat destilovanou vodu (zde v poradně měl někdo stejný problém), přitom přímo v záručním listu je napsáno, že destilovaná voda se nemá používat, dokonce mi bylo řečeno, že pokud použiji destilovanou vodu a budu žehličku reklamovat, výrobce to pozná a celou záruku mi zruší...tak co si vybrat....

Celková spokojenost.