Tefal FV 9650

Autoclean Catalys
Rovnoměrné dávkování páry
50 g/min

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Žehlička je těžší, to mi vyhovuje .
    • Naprosto nedostačující návod k obsluze.
    • Chybí slovní popis, v návodu jsou pouze obrázky, podle kterých si máte domyslet, co to znamená.
    • Při žehlení bílého prádla bez použití napařování vytékaly z žehličky hnědé kapky, které prádlo ušpinily.
    • Chybí nádobka na dolévání vody.

Produkt doporučuji, byla to velmi správná volba.
    Žehlí se s ní bezvadně.

• , zakoupeno v Electro World

• krásně vyžehlí
    • dlouhá šňůra
    • možnost vypnutí nebo regulace páry
    • snadné čištění filtru na usazeniny
    • možnost použití kohoutkové vody

Při srovnání s mojí původní Tefalkou (10 let stará, podobná cenová kategorie) vyžehlí mnohem lépe i zmačkanou a silnou bavlnu. Povrch mi přijde, že klouže stejně dobře jak u staré keramické. Žehlička je celkem těžká, což mi moc nevadí, většinu času je položená na látce a aspoň na ni nemusím tlačit. Někteří píšou, že voda je rychle spotřebovaná, což bych okomentovala "hodně páry = hodně vody". A pokud to někomu vadí, může páru zmírnit, nebo vypnout, pak nebude mít žádnou spotřebu ;). Plnění vody vepředu mi přijde šikovnější než u starých modelů vzadu, žehličku u toho ani nemusím skoro držet. Nádržka je více průhledná, tak vidím i kolik vody tam je. Filtr jsem zatím nečistila, vyjmout jde ale snadno.
    Do ruky mi přijde ergonomičtější, tlačítko na páru nahoře je velké, nepletu si s vodou a jde snadněji zmáčknout. Některým vadí tlačítko na rozstřik vody zespodu rukojeti, mám celkem malou ruku a právě tak jak to je teď mi pasuje mnohem lépe. Dokáži si ale představit, že chlap s pořádnou rukou už může mít tlačítko na ukazováčku.
    Chvilku jsem váhala, zda znovu Tefalku, nebo zvolit jinou značku, teď jsem ráda, že jsem vybrala tuto.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

Měla jsem Bosch a nyní jsem přešla na Tefal. Lépe se nalévá voda a hezky žehlí. Dobře se drží a napařuje stále. Předchozí žehlička napařovala jen po stisknuti tlačítka. Zatím jsem moc spokojená

2 kg
Žehlicí plocha
Autoclean Catalys
Rovnoměrné dávkování páry
50 g/min

Typ žehličky: napařovací s kabelem
Příkon (W): 2600
Funkce kropení: ANO
Bezpečnostní vypínání: ANO
Ochranný kryt: NE
Délka kabelu (m): 2.5

Provedení výrobku: bílá barva, fialová barva

nový unikátní patentovaný systém odvápňování Anti-Calc kolektor pro dlouhotrvající vysoký parní výkon
patentovaná samočisticí deska Autoclean Catalys s Paladiem pro dlouhotrvající dokonalou kluznost
vysoký parní ráz až 210 g/ min
variabilní pára 0-50 g/min
příkon 2 600 W
velmi pohodlné exkluzivní gelové držadlo
automatické vypínání (8 min. svisle, 30 sek. vodorovně)
anti-drip systém proti odkapávání
systém rychlého plnění vodou bez rozlití
velmi bezpečná stabilní pata

EAN: 3121040042694

Záruční doba: 24 měsíců

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v elektrospecialista

• Žehlička je těžší, to mi vyhovuje .
    • Naprosto nedostačující návod k obsluze.
    • Chybí nádobka na dolévání vody.

Produkt doporučuji, byla to velmi správná volba.
    Žehlí se s ní bezvadně.

• snadné čištění filtru na usazeniny
    • možnost použití kohoutkové vody

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• , zakoupeno v OKAY.cz

Nemám moc zkušeností, byl to dárek.

• krásná
    • po měsící užívání kape, musíme reklamovat
    • těžká pro slečny

u žehličky za tuto cenu bycho čekali že bude bez kapání, vracíme

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Pěkné provedení,
    • Trochu těžší

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Dobře rozžehlí i přesušené a více pomačkané prádlo.
    • Je trochu těžší.

Kvalitní žehlička, jsem s ní velmi spokojená.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

maximální spokojenost

• , zakoupeno v EVA.cz

• Snadný výběr z internet.stránek - přehledný
    • Spokojenost s touto značkou
    • Nemám proti nic

Žehličku používám snad každý den,tak že je v permamenci stále a jestli mě bude sloužit jako předešlá budu spokojená,produkt mohu jen doporučit

• , zakoupeno v iVIKI.cz

• Zehli, pari, funguje
    • Dlouha snura proti nasi starsi Tefalce, coz ocenuji
    • Mozna proti me starsi vyssi spotreba vody
    • Prohodili mi spoust pary s kropenim :(

Snad vydrzi dele nez ta predchozi....