Nejnovější recenze ze sekce Žehličky

Gaby Benedová Gaby Benedová

Přidáno: 30. července 2023

• Žehlička je nepoužitelná, protéká proudem
  • Servis neuznal reklamaci
  • Reklamace přes Datart je zdlouhavá

Dne 26.4.2023 jsme na základě recenzí na heurece zakoupili přes datart.cz tuto žehličku. Při prvním žehlení již po chvilce začala žehlička ve vodorovné poloze na oblečení téct a vytvořila na něm tmavé šmouhy. Po opětovné zkoušce jsme zjistili, že z žehličky voda vytéká jak ve vodorovné poloze tak i když jí dáme špičkou dolů a to rovnou proudem. Žehlička se reklamovala - po 30 dnech nám chtěli vrátit peníze, ale my potřebovali žehlit a tak jsme si domluvili výměnu za novou (prakticky jsme si opět vybrali v regálu). Po vyzkoušení jsme zjistili, že i další žehlička takto protéká. Opět jsme jeli do Prahy a žehličku reklamovali. Závěr servisu byl tentokrát po pár dnech - reklamace zamítnuta - závada se neprojevila. Po již třetím příjezdu do Prahy a zkoušky žehličky přímo na prodejně jsme zjistili i s prodejcem v Datartu, že žehlička opravdu protéká a tak se sepsala další reklamace. Po pár dnech opět závěr autorizovaného servisu - závada se neprojevila. Po tomto jsme sepsali stížnost na ombudsmana datartu, který nás vyrozuměl s tím, že nám žádným způsobem nepomůže, jelikož stěžejním je rozhodnutí autorizovaného servisu (né můj subjektivní názor) a servis napsal, že to že žehlička po vypnutí protéká PROUDEM je v pořádku z toho důvodu, že nevytváří páru. Sečteno - podtrženo : dnes je 30.7. 23 Nemáme čím žehlit - v datartu nás čeká proudem protékající žehlička jak při žehlení tak při odpojení. Stálo nás to cenu žehličky + 3x cesta do datartu a zpět (3x 84 kilometrů) reklamace + cestu naposledy pro žehličku. Doma budeme mít žehličku, která se nedá použít a musíme koupit jinou. To samozřejmě nepočítám čas, který jsme kvůli reklamacím strávili na prodejně datart, jelikož každá reklamace je zadávána ručně a ani při opakované reklamaci nejsou schopni použít údaje, která již mají k dispozici.
Na heurece jsme uložili i video jak protéká
KOUPI TÉTO ŽEHLIČKY SILNĚ NEDOPORUČUJI!

Electrolux E6SI1-6PG

Electrolux E6SI1-6PG

Ověřený zákazník Alza.cz honza

Přidáno: 29. července 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Produkt minulé řady byl lepší a sofistikovanější, napařuje žehlí ale třeba indikace zapnutí není moc vidět a hlavně neumí indikovat když žehlička chladne. Oproti minulému modelu je výrazně kratší šňůra. Šňura ani neuožňuje v kloubu pohyb všemi směry, jak to bylo dřív. Starší žehlička byla lepší. Electrolux dělá horší a horší věci. Samozřejmě made in China

Reakce značky Electrolux

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Je nám líto, že výrobek naší značky zcela nenaplnil Vaše očekávání. Můžeme Vás však ubezpečit, že použité materiály jsou léty prověřené a jejich využití napomáhá výsledné funkčnosti spotřebiče. Standardy kvality jsou nastavené pro všechny naše výrobní závody a země jejich umístění stejně. S pozdravem Tým Electrolux

Philips GC4563/30

Philips GC4563/30

Ověřený zákazník Electro World Lenča D.

Přidáno: 29. července 2023

• Slušná cena
  • Výkon
  • Kvalita
  • Barva
  • Těžší= Rychleji vyžehleno
  • Fajn ryska na max. Vody
  • Trochu těžší, což se projeví po hodině, dvou

Zatím vyzkoušená jen 2x ale je tak akorát, co se týče velikosti, úchopu, žehlící plochy i výkon super. Cenově taky vyšla s kupónem za 1200, takže i parádní cena. Doufám že bude vše i nadále v pohodě. Koupena Zn. Phillips na doporučení mamky, která má jiný model už přes 5 let a je spokojená.

ELECTROLUX EDB 1730

ELECTROLUX EDB 1730

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. července 2023

Zakoupeno v OKAY.cz

Vzhledově pěkná, lehká, použila jsem zatím 2x-spokojenost. Doporučuji.

Gemme PG027

Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Přidáno: 26. července 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Zboží je kvalitní bez problémů

Tefal FV 9867 E0

Tefal FV 9867 E0

• keramická žehlící plocha
  • Intenzivni napařování
  • nástavec na žehleni choulostivého prádla
  • v horizontalni poloze se za 30 sekund vypne
  • je poměrně těžká

Mám už druhou žehličku Tefal s keramickou žehlící plochou. Ta první vydržela 15 let, přestože žehlím hodně. Na keramiku nedám dopustit. Tento model nabízí navíc nástavec na žehlení choulostivého prádla, všechny ostatni funkce ale zastane nejspíš stejně dobře i levnější žehlička. Tento model tedy jen pro ty, koho nebaví žehlit přes vlhké plátno, jako mě. Je poměrně těžká, takže pro drobnější postavy bych nákup nedoporučovala. Napařování je intenzivni, snadno vyžehlí i přeschlé prádlo. Odstavná plocha je docela široká a do držáku na žehličku u některých žehlících prken se nemusí vejít. Dobrá je i funkce automatického vypnutí v horizontální poloze po 30 sekundách nečinnosti a po 8 minutách nečinnosti v poloze vertikální.

Ověřený zákazník Smartelektro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Smartelektro.cz

• Kabel dlouhý jako pracovní týden.
  • Trochu těžší, silná výkonná - ideální stroj pro kluka.
  • Vypadá to, že si s touhle kolegyní budeme rozumět.
  • Žehlí sama. Teda skoro...
SILVERCREST SDBK 2400 E1

SILVERCREST SDBK 2400 E1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. července 2023

(naposledy upraveno 25. července 2023)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Žehlí dobře, nemusím hlídat šňůru.

Jsem spokojená, za dobrou cenu mám kvalitní žehličku , u které nemusím hlidat šňůru. Trochu mi drhne žehlící plocha. Oproti nerezu teflon méně klouže. Jde o zvyk. Zaujalo mne žehlení bez šňůry a je super.

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 24. července 2023

Zakoupeno v Electro World

• Velmi lehounká, krásně se s ní žehlí
  • Po žehlící ploše lehce klouže a nezadrhává
SENCOR SSI 8710 VT

SENCOR SSI 8710 VT

Ověřený zákazník KupToTu.cz jarda

Přidáno: 24. července 2023

(naposledy upraveno 24. července 2023)

Zakoupeno v KupToTu.cz

• dostatečný výkon
  • odnímatená nádržka na vodu
  • dlouhý přívodní kabel

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Kvalita provedení cena

Kvalita provedení cena

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

TEFAL FV 6520E0

TEFAL FV 6520E0

Ověřený zákazník MALL.CZ Hana

Přidáno: 21. července 2023

(naposledy upraveno 21. července 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

Horror, vůbec nežehlí a během pár vteřin řve alarm. Ten řve i když pár minut nežehlím a píšu tuto kritiku Toto bylo nejhorší rozhodnutí v mém životě!!

Ověřený zákazník MALL.CZ renata

Zakoupeno v MALL.CZ

Vhodný poměr cena/výkon, lehká, dobrá manipulace. Zatím užívám jen krátce.

ELECTROLUX EDB 1720

Ověřený zákazník Digital24.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Digital24.cz

• dobrý systém odvápňování
  • špatná ergonomie

se žehličkou se špatně žehlí ve srovnání s předchozí zn. Tefal (také parní generátor), Tefal se po 5 letech rozbil, tak jsem zkusil Braun, který má zřejme zaplacené pozitivní recenze, ale zklamání. Je to jako srovnání aut - obě jezdí, ale s jedním je to radost a s druhým je to za trest.

Ověřený zákazník Eldum.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Eldum.cz

Do ruky lehká,dobře se s ní manipuluje, otvor na vodu dostatečně veliký,dobře dostupný. Za mě zatím vše ok.

ECG NZ 280

ECG NZ 280

Ověřený zákazník MALL.CZ Marcela

Přidáno: 19. července 2023

• dobře sedne v ruce
  • dlouhá šňůra na elektriku
  • průhledná nádobka na vodu
  • dobře se s ní žehlí
  • těžší do ruky